Hakkımızda

Lolipop Parti ile Eğlenceli Dakikalar.

Lolipop Parti

Hayatın koşturmacasında kendisine vakit ayıramayan ebeveynlere küçük bir mola sağlayacak olan Lolipop Parti ve Oyun Evi, siz değerli konuklarına ev sahipliği yapmak için kapılarını açıyor.

Cafemizde çayınızı, kahvenizi veya meşrubatınızı yudumlarken dünyanın en değerli insanları-çocuklarımız- yanı başınızda eğleniyor olacak. İster gazete, dergi okuyun; ister internette günlük işlerinizi tamamlayın; kendinize ayıracağınız bu küçük molalar hem sizleri hem miniklerimizi mutlu edecektir .

Hafta içi, hafta sonu kahvaltınızı yapabilir, çocuklarınız keyifli vakit geçirirken eşinizle veya arkadaşınızla sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Bayanlar artık günlerinizi gelin birlikte renklendirelim. İkramlı, ikramsız seçeneklerimizle evde temizlik, bulaşık derdine son veriyoruz.

Ayrıca siz değerli konuklarımız için; isterseniz 1.yaş, isterseniz 50. yaş doğum günü partileri, özel temalı çocuk partileri, baby shower, diş buğdayı, bekârlığa veda, kına gecesi kutlamaları, yıl sonu-sömestre etkinlikleri, arkadaş toplantıları, brunch vb. her türlü özel gün organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

İkram, servis, dekor bize eğlenmek size kalsın. Keyifli anların tadını Lolipop’la çıkarmanız dileğiyle…

Fiziki Ortam:

150 m2 kapalı, 40 m2 açık alanı, kablosuz interneti, ayrı oyun alanı ve cafesi ile park sorunu olmayan bir lokasyonda hizmet vermekteyiz. Çocuk alanı parke ile döşelidir ve hijyen açısından ayakkabısız veya galoş ile girilmektedir.